Kraków Osteopata - Gabinet Ortopedii i Rehabilitacji

ORTOPEDA
LEKARZ ORTOPEDA - LEKARZ OSTEOPATA
SPECJALISTA FIZJOTERAPII -SPECJALISTA REHABILITACJI
Nasi specjaliści zapewnią Państwu,
skuteczne i efektywne leczenie.
Ortopeda
Przejdź do treści
OSTEOPATIA KRAKÓW
Sytuacja, w której my lub bliska nam osoba chorujemy zawsze, jest ogromnym obciążeniem. Szukamy rozwiązania, które pomogą nam przywrócić dobry stan zdrowia i oddalić od nas obawy o stracie kogoś ważnego. Pierwszym krokiem, jaki wykonujemy, widząc, że pojawiają się problemy zdrowotne, jest lekarz.

Dla czego warto wybrać lekarza osteopate
To właśnie z jego pomocą ustalamy diagnozę i szukamy terapii, które mogą okazać się skuteczne. Istnieją choroby, w których leczenie farmakologiczne lub zabiegi chirurgiczne przynoszą szybką poprawę, jednak wiele chorób mimo działań medyków nie pozwalają na osiągnięcie pełnego wyzdrowienia. Możemy spotkać się również z jednostkami chorobowymi, które dają pacjentowi wyrok na szybką śmierć, co jeszcze bardziej obciąża psychicznie wszystkich członków rodziny. W takich sytuacjach szukamy wszystkich rozwiązań, które dają szansę na wydłużenie życia chorego, choć o kilka miesięcy.Obecnie w takich momentach coraz więcej osób decyduje się na usługi medycyny niekonwencjonalnej. Zyskuje ona coraz większą popularność u pacjentów z chorobami przewlekłymi, u których klasyczna terapia nie przyniosła oczekiwanej poprawy. Do jednej z metod wykorzystywanych przez chorych jest osteopatia.

Usługi z nią związane świadczone są przez profesjonalnych osteopatów, którzy wykorzystując badanie manualne, diagnozują oraz leczą swoich pacjentów. Metodę tą można powiązać z klasyczną fizjoterapią, jednak posiada ona dodatkowo filozoficzne założenia, zgodnie z którymi leczeni są pacjenci.Głównym założeniem osteopatów jest jedność pomiędzy ciałem i duszą. Zatem musi panować równowaga pomiędzy tymi dwoma elementami, aby zwiększyć szansę na poprawę stanu pacjenta.

Osteopaci starają się wpłynąć na zdrowie chorych również poprzez ingerencję w ich styl życia, nakłaniając do zmiany diety oraz wprowadzenia wysiłku fizycznego. Oczywiście metoda ta skierowana jest nie do wszystkich pacjentów, ponieważ tylko część jednostek chorobowych daje możliwość leczenia, wykorzystując umiejętności osteopatów, chorując na jedną z nich, warto spróbować tego rozwiązania.

ORTOPEDA RUDNICKI
Doświadczonych ortopeda traumatolog przeprowadza diagnostykę, leczenie i szczegółowe monitorowanie pacjentów z chorobami narządu ruchu, zaburzeniami i uszkodzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.
Wykonanie studio GAMA 2016
Ortopeda
ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA I POWIELANIA
MOTTO
W naszej placówce medycznej kierujemu się mottem "Medicus curat, natura sanat – lekarz leczy, natura uzdrawia."
Rudnicki
Wróć do spisu treści