O Nas - Gabinet Ortopedii i Rehabilitacji

ORTOPEDA
LEKARZ ORTOPEDA - LEKARZ OSTEOPATA
SPECJALISTA FIZJOTERAPII -SPECJALISTA REHABILITACJI
Nasi specjaliści zapewnią Państwu,
skuteczne i efektywne leczenie.
Ortopeda
Przejdź do treści
CENTRUM MEDYCZNE RUDNICKI HISTORIA
"Ortopeda Rudnicki" – nowoczesnego wielofunkcyjnego centrum medyczne, jedno z większych w Krakowie. Centrum powstało w 2010 roku dziś obejmuje pięć działów – gdzie doświadczeni specjaliści zapewniają cały wachlarz kompleksowych usług medycznych w leczeniu układu mięśniowo szkieletowego. Wykonując swoją pracę na wysokim poziomie profesjonalizmu i trosce o pacjenta.

Kluczowym celem naszego zespołu jest świadczyć kompleksową fachową pomoc medyczną każdemu. Przy tym wszelkie działania i decyzje podejmowane przez lekarzy centrum zawsze uwzględniają specyfikę stanu pacjenta.

Efektywność pracy centrum składa się z kilku elementów: po pierwsze, dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów, a po drugie dzięki zaawansowanej diagnostyce chorych, po trzecie zapewnieniu wyjątkowo wysokich standardów diagnostyki i leczenia, po czwarte, absolutnej świadomości i opieki naszego personelu. Śmiało można stwierdzić, że na mapie krakowskich ośrodków medycznych zajmujemy szczególną pozycję.

ZADZWOŃ
+48 646 926 617
ORTOPEDA RUDNICKI
Doświadczonych ortopeda traumatolog przeprowadza diagnostykę, leczenie i szczegółowe monitorowanie pacjentów z chorobami narządu ruchu, zaburzeniami i uszkodzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.
Wykonanie studio GAMA 2016
Ortopeda
ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA I POWIELANIA
MOTTO
W naszej placówce medycznej kierujemu się mottem "Medicus curat, natura sanat – lekarz leczy, natura uzdrawia."
Rudnicki
Wróć do spisu treści